Nápady pro Aničku.cz

Kdo jsmeJmenuji se Petra a tuto stránku tvoříme a plníme spolu s manželem Petrem. „Pokusné králíky“ nám dělají naše dvě děti - Anička (13 let) a Tomík (11 let). Tento web vznikl jako blog o tvoření na mateřské dovolené před čtyřmi lety. Potřebovala jsem se na mateřské realizovat i jinak než jako máma. Tvoření mě vždycky bavilo a dodnes je pro mě nejlepším způsobem relaxace. Na našem tvoření i výrobcích se odráží náš životní styl. Snažíme se žít zdravějším a méně konzumním způsobem. Rádi trávíme čas venku, klademe důraz na kvalitu jídla a vychováváme děti v úctě k přírodě.

Jsem vystudovaná psycholožka, ale nyní se věnuji už jen grafickým činnostem. Pracuji částečně jako grafička v brněnské ekologicko-výchovné neziskovce Rezekvítek (pod touto organizací mi vyšly vlastní pracovní sešity pro děti: Barvy přírody a Proměny přírody). Částečně se věnuji vyrábění do našeho obchůdku a v neposlední řadě jsem žena v domácnosti:). 

Manžel se věnuje včelaření (Včelařství Pakostovi) a tisku slavných i méně slavných obrazů (Slavneobrazy.cz). V dílně také realizuje některé moje domácí projekty. Vytvořil mi a stále vylepšuje tyto stránky.

Chcete-li nám něco sdělit, neváhejte nás kontaktovat přes email (petra@pakostovi.cz), telefon (608 571 391), nebo přes kontaktní formulář dole.


Vaše emailová adresa:


Vaše přání nebo dotaz:


Home Zpět