Nápady pro Aničku.cz

Vánoční inspirace z naší školkyTento krásný betlém a andělíčky vytvořily šikovné paní učitelky z naší školky. Byla jsem z toho tak nadšená, že jsem to prostě musela vyfotit. Těla Josefa a Marie jsou vytvořená z kusů kůry (lze použít i prkno) doplněných látkami. Hlavy andělíčků a Ježíška jsou vytvořené z polystyrénových koulí obalených sádrovými obvazy. K polínku je lze přilepit nebo narazit na tlustý hřebík zaražený do dřeva. Křídla jsou z vlnité lepenky, pro venkovní použití je lze také potáhnout sádrovými obvazy. Letos už to nestihnu, ale příští rok určitě také vyrobím. Děkuji MŠ Adélka za krásné inspirace. V jednoduchosti je prostě krása.

Publikováno 16.12. 2014 v kategorii Dekorace

Chcete-li pravidelně sledovat nové nápady, přidejte se k nám na Facebooku:

Vyberte si prosím něco ke čtení z horního menu nebo něco z našeho eshopu.Home Zpět