Nápady pro Aničku.cz

Novinky na blogu

O nás


Jmenuji se Petra a tuto stránku tvoříme a plníme spolu s manželem Petrem. „Pokusné králíky“ nám dělají naše dvě děti - Anička (9 let) a Tomík (7 let). Jsem vystudovaná psycholožka, ale nyní se věnuji už jen grafickým činnostem. Pracuji částečně jako grafička v brněnské ekologicko-výchovné neziskovce Rezekvítek (pod touto organizací mi vyšly vlastní pracovní sešity pro děti: Barvy přírody a Proměny přírody). Částečně se věnuji vyrábění do našeho obchůdku a v neposlední řadě jsem žena v domácnosti:). Připravovala jsem také sérii tvoření pro facebookový profil Pribináčku nejen z Pribináčkových kelímků.

Manžel se věnuje včelaření (Včelařství Pakostovi) a tisku slavných i méně slavných obrazů (Slavneobrazy.cz). V dílně také realizuje některé moje domácí projekty. A v neposlední řadě mi vytvořil a stále vylepšuje tyto stránky.

Chcete-li pravidelně sledovat nové nápady, přidejte se k nám na Facebooku:Doporučujeme stránky s inspiracemi a poctivě vypracovanými tématy pro školky - Inspirace (nejen) do školky.